LZS Bystre - Dąb II Dobroszyce 2:1 ... a już jutro szansa...

• autor: jork88, 2014-10-11 15:28
LZS Bystre - Dąb II Dobroszyce 2:1 ... a już jutro szansa na "pudło"

W minioną Niedzielę drużyna LZS podejmowała na własnym terenie drużynę Dębu.

W pierwszej połowie LZS był stroną dominującą na boisku, ale to drużyna Dębu niespodziewanie objęła prowadzenie w 30 minucie. Jak się później okazało była to jedyna strzelona bramka przez przyjezdnych. W drugiej odsłonie w dalszym ciągu byliśmy drużyną dyktującą warunki na boisku. Na gola przełożyła się taka gra dopiero w 70 minucie po dośrodkowaniu Dawida Konicy Mateusz Kiełkiewicz oddał strzał z woleja w samo okienko, bramkarz był bez szans a gol Stadiony Świata. Parę minut później rolami się zamienili Mati z Koniem. Koniu wykończył akcję sam na sam po podaniu Kiełka. Wynik do końca nie uległ już zmianie chociaż swoje szansę miał Cezary po jego strzale piłka minęła o centymetry słupek. Goście w ostatniej minucie przeprowadzili groźną akcję lecz zabrakło im wykończenia. Wynik 2:1

A już jutro kolejna kolejka o godz. 14 Nasza drużyna jedzie do Borowej, aby z miejscową Borowianką powalczyć o punkty. Mecz nie będzie należał do "łatwych" zresztą w tej grupie takowych nie ma. Drużyna z Borowej wygrała ostatnie 2 mecze więc Nasi piłkarze muszą się wznieść na wyżyny swoich umiejętności. Jeśli wygramy to nagrodą będzie "pudło" i oby tak było ;-)